Vždy přes objednávku

Nákup sazenic, stromů nebo keřů, probíhá jen přes objednávku. Doporučujeme využít hlavně písemné objednání e-mailem přes objednávkový formulář, který on-line vyplníte na našich stránkách. Do objednávky (nebo nezávazné poptávky) je nutné napsat údaje, bez kterých se nákup neobejde. Především kdo objednává vč. adresy, e-mailový a telefonní kontakt, v případě organizací fakturační údaje. A samozřejmě jaké dřeviny objednáváte, jejich velikost a počet.

Nejlepší je vyplnit formulář jako nezávaznou poptávku, kterou s vámi budeme konzultovat a po vašem potvrzení bude zařazena do závazných objednávek. Objednané stromy nebo keře sami vybereme a rezervujeme. Osobní výběr stromů nebo keřů neumožňujeme.

Maloobchodní objednávky stromů a keřů malého rozsahu nepřijímáme. Jedná se o méně než 5 stromů nebo keřů.

Lesni sazenice prodáváme jen velkoobchodně majitelům lesa, lesnickým firmám a realizátorům. Nejmenší objednávka je 100ks od jednoho druhu a 500ks celkem při jednom nákupu.

Jak dřeviny objednat

Pokud poptáváte nebo objednáváte konkrétní druhy, postupujte podle ceníku lesních sazenic nebo ceníku okrasných dřevin.

Pokud chcete kupovat stromy nebo keře a nevíte přesně jaké,velkým pomocníkem jsou naše Ceníky. Když si najdete příslušný ceník, např. Listnaté stromy a příslušný druh, např. Carpinius betulus – habr obecný a prokliknete zelený název stromu, objeví se vám mnoho fotografií z Googlu. Zde se dozvíte jak vypadá celý strom, jaké má listy a že se např. habr používá na živé ploty apod. Musí se ale počítat s tím, že první jméno okrasných dřevin je latinsky, protože Ceník je určen primárně profesionálním zahradníkům a lesníkům.

Nebo se také obraťte na odborníky, zahradnické firmy. Ti vám odborně poradí nebo přímo sestaví osazovací plán.